Oferta foto

Zapraszam do uchronienia od zapomnienia wspomnień !

Niestety pamięć nasza jest zawodna, często nie jesteśmy w stanie sobie przypomnieć wielu faktów z naszego życia. I nie mam wcale na myśli dokładnego sprawozdania z dnia czy jakiegoś okresu. Często próbujemy przywołać wspomnienia, obrazy osób, miejsc, wydarzeń - wystarczy nam informacja, że zdarzenie miało miejsce w danym miesiącu danego roku - nic więcej, ale czy nie brakuje nam jednak czegoś namacalnego, widocznego ?

To może być zdjęcie.

W postaci wydruku, naświetlonego zdjęcia, fotoalbumu, fotoksiążki czy też chociażby jako plik na płycie DVD... Niezależnie od postaci, zdjęcie pozwala powrócić do chwili jego wykonania albo po prostu do wydarzenia lub okresu w życiu. Przypomina, przywołuje wspomnienia, raduje, czasami może zasmuca, ale jest źródłem pamięci i wspomnień.

Proponuję skorzystać z usług fotograficznych świadczonych przez 4D Dariusz Zakrzewski na terenie przede wszystkim województwa łódzkiego, ale dojazd jest możliwy bez ograniczeń... Zdjęcia najwyższej jakości, wykonywane z pomysłem i przy pomocy profesjonalnego sprzętu firmy Canon z profesjonalnym osprzętem pozwalają zachować pamięć o ludziach i wydarzeniach.

Zapraszam !

Zapraszam do kontaktu:

 
tel. +48 603369028     Diamentowa 23, 95-100 Zgierz, PL     poczta elektroniczna: darzak[at]4d.biz.pl